You are here
Home > Галерея > 116 дніпровських дітей отримало подарунки від Epolets

116 дніпровських дітей отримало подарунки від Epolets

14 грудня одеський гурт Epolets дав акустичний концерт в Дніпрі, кошти, з якого витратили на подарунки для дітей Поливанівського дитячого будинку в честь Дня Св.Миколая. В інтернаті на разі мешкає 116 дівчат різного віку. Ініціатором благодійної акції виступила Громадська організація “Творити Добро Легко”.

«Кожна дитина у світі заслуговує на свято і ми радіємо з того, що можемо влаштувати його для тих, хто його потребує щонайбільше. Нам було дуже приємно, що наші прихильники активно відгукнулись на ініціативу,  і ми змогли влаштувати солодкі подарунки в День Святого Миколая дівчаткам з Поливанівки. Творити добро дійсно легко, особливо, коли навкруги так багато добрих та чуйних людей» — прокоментував акцію фронтмен гурту Павло Варениця.

Звичайно це лише крапля в морі, але скоро Новий Рік і ще багато дітей без подарунків. Тому гурт Epolets закликає, як і слухачів, так і українські гурти прийняти участь у флешмобі та подарувати хоча б один подаруночок дітям у притулках.

[SLGF id=5644]

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live видео с концертов.

Добавить комментарий

Top