You are here
Home > Интервью > АНДРІАНА : Cпівати українському артисту російськомовні пісні- це наче зрадити своїй Батьківщині.

АНДРІАНА : Cпівати українському артисту російськомовні пісні- це наче зрадити своїй Батьківщині.

Друзі, сьогодні команда starsecret.com.ua хоче  познайомити Вас з українською співачкою, що виконує пісні у жанрі поп-рок українською та англійською  мовами. – АНДРИАНА.

У творчому доробку 2 студійних альбома та 35 синглів ,9 вiдеоклiпiв.

У своєму інтерв`ю  АНДРIАНА розповіла історію створення сингла «В нашому серці», Хто був автором ідеї,сюжету відео роботи, а також плани на майбутнє.

  1. Чи є в планах співачки Андріани співати пісні на російській мові?

Ще на початку моєї сольної кар’єри пріоритетом завжди були пісні на українській мові. Тому що я люблю свою країну,люблю нашу рідну українську мову,тому виконую пісні українською мовою. Так, в моєму репертуарі є декілька пісень на англійській мові, а на російській – жодної. Судячи про останні події в нашій країні – уже ніколи не з’являться у моєму репертуарі пісні з російськими текстами. Співати українському артисту російськомовні   пісні – це не поважати себе або це наче зрадити своїй Батьківщині,коли її розривають на шматки зі сходу. Адже співати мовою окупанта – це те саме,що підтримувати його культуру на території своєї країни. А що нам заважає співати на українській мові чи що заважає українській пісні стати більш комерційною і форматом для українських радіостанцій ? Скоріше всього,це прагнення багатьох українських артистів популяризувати чужу культуру і добре на цьому заробляти…Але я серед тих українських артистів,які уже досить давно сказали : «Ні,російській пісні у своєму репертуарі» .

  1. Останнім часом набирає популярності пісня та кліп «В нашому серці». Розкажіть про фактор успіху даної пісні? В чому її актуальність ?

Актуальність пісні «В нашому серці» полягає у тому,що у самих рядках тексту пісні знаходиш,відчуваєш доволі знайомі  моменти з історії сьогодення нашої країни. Усе що зараз відбувається в Україні – є актуальним на стільки, що скоро не залишиться жодного українського артиста,який би не розповів слухачеві свою історію подій на сході України. Зараз майже кожен артист хоче заробити умовно додаткові бали своєї популярності, співаючі пісні про війну. Я ж хочу донести свою громадянську позицію і коли писала цю пісню ,то не ставила за мету стати більш популярним артистом. Тому фактор успіху даної пісні – це час,коли була написана ця пісня ,і для кого. І кожного разу,коли я виконую пісню «В нашому серці» на своїх концертах, я не просто співаю, а проживаю цю пісню: це якийсь особливий стан,крик моєї душі. Ми не повинні забувати тих,хто заради нашого щасливого сьогодення віддав своє життя,і щоразу нам потрібно бути щирими,співаючі такі пісні. І робити це не тому,що модно чи актуально, а тому що це потрібно тим,хто захищає кордони нашої держави,любить свою країну.

  1. Які моменти залишились у пам’яті зі зйомок « В нашому серці»? Можливо,були якісь казуси на знімальному майданчику?

Казуси бувають на знімальних майданчиках завжди. Тому що плануємо одне, а виходить  зовсім по-іншому. Зазвичай,ми не можемо якось впливати на обставини та керувати ними. Наприклад,знімаючи кліп «В нашому серці» ,ми мали показати справжню війну ,яка відбувається на сході України. На зйомках було усе : від справжньої зброї до вибухонебезпечних засобів. Була піхота,та не вистачала бойової машини піхоти (БМП) – машина зненацька вийшла з ладу  по дорозі на знімальний майданчик. Тому хлопці пересіли на позашляховики на одному з яких був встановлений  справжній кулемет. На зйомки приїхали  Герої зі сходу України,які бачили  пекло війни – вони не читали про це  в книжках чи в нашому сценарії кліпу. Тому вони показали знімальній групі ,як саме наші  молоді хлопці,чоловіки захищають кордони на сході України. Це не була акторська гра у павільйоні з декораціями – було усе так як на війні:вибухи, зброя,глибокі траншеї,справжні бійці і т д.

Коли ти співаєш, а біля тебе вибухає та накриває земля від мін та гранат ,коли за кілька десятків метрів від тебе стріляють хлопці зі справжньої зброї, а за їх спинами палає земля – це ті моменти ,які на довго залишились в моїй пам’яті.

  1. Хто був автором ідеї,сюжету відео роботи «В нашому серці»?

Автором основної ідеї сюжету відео був  режисер Тарас Химич,хоча деякі  ідеї були запропоновані мною та моєю командою. Були враховані режисером також наші побажання. Але в процесі зйомок ми уважно прислуховувались до зауважень бійців,які воювали на сході України. Вони стали акторами моєї першої художньої документальної стрічки під назвою « В нашому серці»,яку ми згодом показали в кінотеатрі «Копернік». І якщо вслухатись у слова пісні «В нашому серці», то сюжет наче скопійований зі стрічок тексту даної пісні. Тобто,слова,музика,відеоряд ,як єдине ціле,передають ідею кліпу. І цей кліп «В нашому серці» після презентації багато музичних критиків назвали саме  українською художньою документальною стрічкою про війну. Хоча багато українських музичних телеканалів відмовились показувати цей кліп через ось такий сюжет.

  1. Зараз багато не менш успішних артистів переспівують чужі пісні. Наприклад,співак Aleekseev переспівує хіти Ірини Білик. Якби до Вас звернувся український артист з пропозицією переспівати пісню «В нашому серці». Щоб ви відповіли?

Якщо хтось заспіває цю пісню краще ніж я, то це буде для мене приємною несподіванкою. Та все ж пісню «В нашому серці» хочу виконувати сама. Ця пісня не є настільки легкою,що її може переспівати будь-хто чи краще оригіналу. Тому для кавер-версій я з радістю готова запропонувати «В нашому серці». Адже мені навіть буде приємно чути кавер-версії цієї пісні з цікавими ідеями .У випадку,якщо якийсь український артист захоче цю пісню для свого репертуару, то я запропоную інші свої пісні. У мене в репертуарі більше тридцяти пісень,тому буде з чого вибрати.

  1. На вашу думку,якби Ви заспівали пісню «В нашому серці» російською мовою або англійською,то б в такому варіанті пісня стала би ще популярнішою?

На мою думку завжди краще звучить пісня мовою оригіналу. Якщо її перекласти на іншу мову,залишивши зміст тексту, то завдяки цьому пісня популярнішою не стане. Адже не менш важливо : хто і як цю пісню виконує. Наприклад,я розмовляю та думаю українською мовою, тому мені краще вдається передати усі емоції від цієї пісні виключно українською мовою. Якщо ж у мене була англійська версія цієї пісні і я б заспівала на англійській мові, то пісня не стала би такою відомою. Адже не кожен розуміє англійську мову в Україні. Можливо,в  Англії ця пісня з часом стала б відомою ,тому що  на англійській мові. А про російську версію цієї пісні я навіть і не думала. У моєму репертуарі немає жодних російськомовних пісень. 

  1. Яка нова пісня від Андріани з’явиться найближчим часом в радіо ефірі?

Буквально за тиждень в українському радіо-просторі з’явиться моя нова пісня «Неба мало», на яку ми плануємо  також зняти  відео. А також скажу,що після цього ми плануємо записати пісню та зняти кліп на пісню  Левицького «Ой,мамо». Василь був моїм дуже близьким другом,загинув у жахливій автокатастрофі. Я дуже вдячна батькам покійного Василя,що саме мені довірили дати нове життя цій пісні.

  1. Щоб Ви хотіли побажати своїм слухачам?

Ми живемо в такий час,коли хочеться  опускати руки,коли хочеться  сказати,що досить і час змін. Та без миру в нашій державі зміни на краще не можливі. Тому бажаю,щоб уже ніхто не втрачав близьких людей та вірив,що кожен з нас має достатньо сил подолати будь-які перешкоди у житті. Я бажаю вам великої і взаємної любові. Щоб усе задумане здійснилось. Кажуть,що мрії мають властивість здійснюватись.

Андриана-1 Андриана-2 Андриана-4

Офіційний сайт Андріани :   www.andriana.com.ua
Офіційна група в ВК :  www.vk.com/andriana_club
Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук.

Добавить комментарий

Top