You are here
Home > Галерея > Бандерштат — фестиваль українсього духу

Бандерштат — фестиваль українсього духу

Бандерштат

З 5 по 7 серпня у місті Луцьк, Волинської області, відбувся фестиваль Бандерштат. В цьому році, як і в минулому, він проходив на іподромі в парку Лесі Українки. Ще до початку відкриття фестивалю, тобто в “нульовий” день, заїхало до наметового містечка понад 700 людей, що набагато відрізняється від минулого року. Також в цьому році було побито рекорд щодо відвідувачів -близько 9 тисяч людей відвідало фестиваль за 3 дні, адже ізюминками фестивалю були переможниця Євробачення Джамала, гурт Тартак, Брутто, Роллікс та Брати Гадюкіни. Територія фестивалю вільна від алкоголю, та і один з організаторів Сергій Мартинюк теж не вживає спиртного уже близько 10 років. Також були присутні організатори з таких фестивалів як Гайдафест та Холодний Яр. Вони перейняли ідею безалкогольного фестивалю, та запевнили що також мають цікаві ідеї щодо проведення вільного часу на фесті.

Бандерштат — це місце де ти відчуваєш себе вільним, щасливим, де можна знайти багато нових друзів. Бандерштат – це не просто фестиваль українського духу, це фестиваль великої родини бандерштатівців!
Уже з першого дня після поселення в наметовому, гості фестивалю мали змогу гарно проводити час. Так як фестиваль був безалкогольним то для всіх гостей було багато цікавинок. Наприклад, йога, фрисбі, лицарські бої, денний та нічний квести, сплав на рафті, змагання з футболу, волейболу, баскетболу, арм-реслінгу. Також на прокат можна було взяти велосипед, та покататись гарним парком ім. Лесі Українки та неперевершеним містом Луцьк, яке вражає чистотою, гарними і привітними жителями, вузенькими вуличками, оригінальними графіті та муралами.

[SLGF id=4160]

Не обійшлось і без цікавих гутірок на фестивалі. Була можливість поспілкуватись з багатьма цікавими та видатними людьми, серед яких були і народні депутати України Володимир Парасюк та Надія Савченко, музиканти – Тарас Тополя (гурт Антитіла), Льоха Казанцев (гурт Брем Стокер), Юрій Журавель, Влад Рильський та Олексій Шатохін (учасники гурту Morphine Suffering), режисер фільму «Тіні незабутих предків» Любомир Левицький та багато інших цікавих людей.
Для прихильників літератури були організовані Літературні ранкування, де не зважаючи на те що був ранок, було багато відвідувачів. Адже не кожен день тобі будуть читати свої твори такі люди, як Сергій Жадан, Олексій Чупа, Богдан Логвиненко та Христина Халімонова.

[SLGF id=4179]

Також організатори не забули про маленьких людей, все-таки Бандерштат сімейний фестиваль. Було організовано дитяче містечко, де діти разом з батьками приймали участь в майстер класах, читаннях та просто гарно проводили час. Всі активності були доступні з 12 до 18 кожного дня.
В цьому році було більше музики, організували окрім головної сцени ще й urban сцену – яка вже з 12 ранку тішила всіх любителів важкої музики та акустичну – яка прокидалась після закриття головної сцени, де всі насолоджувались акустичними творіннями Арсена Мірзояна, гурту Був’є, гурту Санмай та інших. Ізюминкою головної сцени в цьому році були гурт Жадан і Собаки, переможниця Євробочення Jamala, гурти Роллікс, Тартак, Брутто. В загальному всі гурти з перших пісень підіймали публіку, не зважаючи на спеку, до танців чи навіть слему, в якому навіть мужні дівчата не побоялись брати участь.

Що нас очікує наступного року, поки не знаємо, але цей рік пройшов на всі 100%.

Экскурс по фестивалю БАНДЕРШТАТ для вас підготували:

Фотографи та відеооператори: Мариша Москалюк, Светланка Кикун
Відео монтаж: Ольга Бреус
Автор статті: Мариша Москалюк
Всі фотографії  в групе VK

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где есть много интересных видео.

Добавить комментарий

Top