You are here
Home > Новости > Блоги – як засіб впливу на молодь

Блоги – як засіб впливу на молодь

blog

Всі ми знаємо, що молодь проводить більшість вільного часу у соцмережах. Інформація, яка публікується в таких ресурсах, як Вконтакте, Однокласники, Facebook, Twitter, Linked in, Youtube має найбільший вплив на формування думки та життєвої позиції молоді.

Більш новими засобами впливу є блоги, найчастіше у мережах Facebook, Twitter таYoutube.

Зазвичай, саме аматори створюють ці ресурси. Вони публікують інформацію, яка буде корисна суспільству, або просто власні думки, які також вважають корисними для інших.

Тож  давайте спробуємо розібратися, як саме загальнодоступні сторінки такого типу впливають на життя молоді. Адже блоги можуть наповнюватися різноманітною інформацією: від порад з догляду за собою до наукових досліджень.

Аналізуючи тематику блогів, можна усвідомити, що їх вплив здебільшого позитивний та пізнавальний. Було проведено опитування молоді віком 15-20 років. Результати наступні: 70% молодих людей України час від часу слідкують за оновленнями в тематичних блогах. Ще 10% підписані на певну кількість блогів і постійно слідкують за новинами.

60% тинейджерів користуються здебільшого блогами, які відповідають їхнім інтересам. Для дівчат це мода, догляд за собою, вивчення іноземних мов, психологія. Для хлопців – блоги за темами власного бізнесу, психології.

Саме це ламає стереотип про те, що молодь нічим не цікавиться. Та хто ж ці люди, які своєю здебільше аматорською роботою вміють зацікавити таку складну верству населення. Насправді це люди, які розуміють, що вони та їхні знання можуть бути корисні іншим.

Ось, до прикладу, дівчина Анна Баб’юк, 18 років, створила блог для підлітків, в якому міститься цікава інформація та типові ситуації із життя. Давайте дізнаємось про причини створення та подальший розвиток цього блогу: «Моєю метою є розвиток українського Youtube. У нас прекрасна мова, і ми не повинні зрікатися її. Україна зараз популярна країна ,і її потрібно розвивати, чим саме я й займаюся. Я не вважаю свій блог популярним. У мене не така велика кількість глядачів, але мені приємно знати те, що моя творчість є цікавою. Коли я тільки починала знімати відео, дівчинка з Молдови написала, що заради того, аби дивитися мої відео, вона почала вивчати українську. Оскільки зараз я навчаюсь у Франції, то найближчим часом на своєму каналі буду показувати життя в Європі, його плюси та мінуси. У мене є вже багато матеріалів, залишається тільки монтаж. Також хочу відмітити, що я співпрацюю з Ukrmedia – це перша Youtube мережа України. Там публікуються відео українських блогерів. Дуже приємно, що блогерам-початківцям допомагають розвиватися і знайти свою аудиторію».

Тож, основною метою цієї дівчини є розвиток української мови. Ми бачимо, що молодь абсолютно свідома і розуміє, що потрібно розвивати рідну мову.

А ось що каже Віктор Стрільчук, 19 років, молодий блогер-аматор, який хоче бути цікавим молоді: «Я хочу, щоб люди були більш відкритими, чесними та емоційними. Хочу утворити з людьми корект, через який буду ділитися своїми емоціями, а вони, в свою чергу, власними. Люди стали дуже черствими, лицемірними, фальшивими – це мене дуже пригнічує. Є надія, що це не той випадок, коли амбіції беруть гору над можливостями, і з часом я зберу біля себе сотні хороших людей, які запустять ланцюгову реакцію щирості. Зараз я дотримуюся наступної концепції: важливо не те, скільки ви прожили, а до якої кількості душ змогли достукатися. Думаю, зовсім скоро мій канал запрацює по-справжньому, на повну силу. Хочу творити щось дуже масштабне, хочу зібрати відповідних людей поруч і перевернути цей світ, зламати всі стереотипи.  Сподіваюсь, в мене вийде… Хоча ні, обіцяю! Словом, скоро буде великий level up».

Ми бачимо, що цей молодий хлопець хоче показати світ по-новому.

Тож, ми побачили позиції зовсім різних блогерів. Але ми розуміємо, що роблять вони одну справу і вважають своєю цільовою аудиторією саме молодь, і кожен із них своєю працею розвиває Україну, а саме — підростаюче покоління. Саме своїми відео вони позитивно впливають на хлопців та дівчат. Мода, психологія, подорожі, життєві ситуації, догляд за собою, різні поради – це те, що ми можемо знайти на блогах цих юних талантів. Вони змінюють нашу молодь на краще. Тож, долучайтеся до їхніх сторінок та будьте на одній хвилі.

Автор:  Александра Корецкая

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live концертов.

Добавить комментарий

Top