You are here
Home > Галерея > Экскурс по фестивалю «Голова-галоша»

Экскурс по фестивалю «Голова-галоша»

 24 вересня  у Житомирі відбулася наймасштабніша рок-подія осені – мистецько-просвітницький фестиваль «Голова-галоша» в Шодуарівському парку.  Мужність організувати таке шалене свято музики взяла на себе  рекламна агенція  РА «Кран»

Було чимало розваг для гостей заходу, такі як арт-галерея,  фотосушка,  поетична площа, музична локація,  ярмарка, квести як для дорослих так і дітей,  дитячий майданчик, фаєр-шоу, рицарі.  

Отже, з 12 години гості мали змогу гарно провести час.  Музична сцена була активна вже з 15 години, яку запалювали гурти не лише з міста Житомир,  але й з інших міст України — Барахта (Київ),  Epolets (Одеса) та  Гуцул Каліпсо (Чернівці). Їх виступи заряджали позитивною енергією та давали змогу насолодитись гарною музикою. А родзинкою фестивалю та вдалим його завершенням було фаєр-шоу від команди “Дом Солнца”

Для тих у кого не було можливості відвідати цю подію, команда  starsecret.com.ua в обличчі Марише Москалюк відзняла відео — экскурс по фестивалю «Голова-галоша».

Автор статъи: Мариша Москалюк

Видео оператор: Мариша Москалюк

Видео монтаж:  Ольга Бреус

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где есть много интересных видео.

Добавить комментарий

Top