You are here
Home > Новости > ФІОЛЕТ презентував міні-альбом на вірші українських поетів

ФІОЛЕТ презентував міні-альбом на вірші українських поетів

На екваторі останнього місяця літа 2016-го ФІОЛЕТ презентував свій новий міні-альбом на слова українських поетів. Робота над альбомом, який отримав назву «Навірші», тривала останні декілька місяців, у перервах між фестивальними виступами та записом іншого, «програмового» EP ФІОЛЕТу – «TrueLove».

Накопичення, зведення та мастеринг здійснювався у рідному для ФІОЛЕТу Луцьку, на студії Романа Сороки, з яким музиканти працюють останні декілька років. Над обкладинкою релізу працювала київська художниця Євгенія Онищенко.

«Ідея записати щось подібне зріла в мені декілька років, але важко було знайти саме ті вірші, зважаючи на те, наскільки важко в емоційному плані дається мені чужа лірика. Та і час: за турами, альбомами ФІОЛЕТу та мого сольного проекту виокремити час на такий тематичний альбом було вкрай важко», — розповідає лідер «фіолетових» Сергій «Колос» Мартинюк.

До нового ЕР гурту увійшли  музичні композиції на слова Ліни Костенко (вірш «Спини мене…»), Миколи Вінграновського («Вас так ніхто не любить…»), Василя Стуса («Напевне, так і треба»), Дмитра Павличка («Як би я знав, де ти живеш…») та прочитаний вірш Григорія Чубая «У здивуванні знов стою німому…».

«Україна має своїх культових поетів: як з минулого, так і з буремного сучасного. Наш новий альбом це і експеримент внутрішній, майже інтимний, і водночас – щирий жест популяризації рідного, крутого і концептуального. Сам звук роботи тяжіє до ambient як такого, з легкими пост-роковими відголосками. Це, на мій погляд, далеко не радійний формат. Це запис для плеєрів та хороших навушників, з яким прогулянки останніх днів цьогорічного літа та перших тижнів осені видадуться значно атмосфернішими. Тому, приємного прослуховування та нових хвиль внутрішніх осмислень», — резюмує Колос.

До слова, нещодавно ФІОЛЕТ на своїх офіційних сторінках оголосив першу в своїй історії краудфандингову кампанію, закликавши шанувальників за різний ступень винагороди долучитися фінансово до запису нового EP – «TrueLove». Вихід роботи запланований на початок жовтня, опісля чого команда вирушає у всеукраїнський тур на підтримку міні-альбому.

Ось такі особливі призи ви зможете отримати:
— будь-яка сума — згадка в загальному пості в офіційних спільнотах;
— від 90 до 280 грн — плакат з автографами та побажаннями від гурту;
— від 280 грн — ви ексклюзивно в числі перших слухачів отримаєте CD нового альбому з автографами гурту;
— від 500 грн — книжка, з числа улюблених книг Колоса, яку він персонально обере для вас (або для того, кому ви захочете її подарувати) і підпише з побажанням;
— від 800 грн — наша нова фірмова футболка + два запрошення на будь-який один сольний концерт ФІОЛЕТу в 2016/2017 році;
— від 1 500 грн — музичне привітання по телефону для ваших друзів чи близьких;
— від 2 000 грн — індивідуальний урок гри на музичному інструменті на вибір від учасників гурту: на барабанах, гітарі або клавішах (тривалість — 1 год);
— від 3 000 грн — фотосесія разом з ФІОЛЕТом;
— від 5 000 грн — під час найближчого сольного туру поїхати разом з нами у нашому автобусі в одне з міст (на вибір), де буде відбуватися наш виступ, і тим самим провести весь день з ФІОЛЕТом. Послухати, про що розмовляють музиканти у дорозі між містами, як готуються до концерту, побути з нами в гримерці, за кулісами та, звичайно, на самому концерті;
— від 20 тис. грн — індивідуальний акустичний виступ.
Реквізити: Приватбанк — 5168 7420 1312 2548, картка на ім’я Олексюк Андрій Володимирович.

Після того, як ви здійсните оплату — сфотографуйте ваш чек або зробіть скріншот оплати та надішліть у приватні повідомлення. Ми запишемо вас у список та визначимо, яку саме винагороду ви отримаєте.
Краудфандингова кампанія буде тривати до 1 жовтня.

*Вручення подарунків розпочнеться після виходу альбому

Над альбомом працювали:

Вадим Захарченко — гітара, музика
Маргарита Тишкевич — бек-вокал
Юрій Шрай — труба
Колос — музика, голос

Роман Сорока — аранжування, зведення, мастеринг
Євгенія Онищенко — обкладинка
Сергій Марченко — менеджмент

www.youtube.com/user/Fioletstyle;
soundcloud.com/fioletband;
vk.com/fiolet_band;
www.facebook.com/fioletband;
instagram.com/fiolet_band/

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где есть много интересных видео.


Добавить комментарий

Top