You are here
Home > Галерея > Гуцул — метал від гурту Карна

Гуцул — метал від гурту Карна

13.11 в столичному клубі Атлас, вперше за 6 років роздавали жару гурт з Івано-Франківська КАРНА.

Відкривали концерт гурт Go_A з міста Києва. Зачарувавши публіку своїми милозвучними хітами. Суміш етнічного вокалу,енергійних бітів та потужних гітар не залишив нікого байдужим  та всі відривались під хіти гурту.

Не зволікаючи, після виступу Go_A, вийшов гурт Карна та з перших акордів заполонив публіку потужним гуцул — металом.  Чимало людей прийшло, адже зачекались улюблених виконавців у столиці. Відривались та слемились, співали разом та стрибали, та не обійшлось без всім відомого АРКАНУ від Карни, під пісню “В хаті твоїй дідько страшний….”

 Як і обіцяли, опісля концерту, гурт вийшов до шанувальників та рідних, а їх було чимало. Обіймались, фотографувались, роздавали автографи, та просто ділились радістю з рідними та шанувальниками.

Автор: Мариша Москалюк

Оператор та відео монтаж: Ольга Бреус

Фото з концуерту тут.

[embedyt] http://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLvrSSPn2LJVE-PgF2Exa324Wu9QQmfw8a&v=kDS34yyKJBc[/embedyt]

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где есть много интересных видео.

Добавить комментарий

Top