You are here
Home > Галерея > Київ — початок #PULSEtour2016 з гуртом KUTLESS

Київ — початок #PULSEtour2016 з гуртом KUTLESS

31.07 гурт Kutless, разом з PULSE організували надзвичайну подію, зібравши тисячі людей на Контрактовій площі у Києві. Рух PULSE  націлений на молодь, не залежно від країни. Перед концертом відбулась пресконференція з засновниками #PULSE:  Нік Холл, Майк Свобода та міс України Ліка Роман.

Концерт був безкоштовним для всіх бажаючих, але одним Києвом тут не завершиться. PULSE разом з гуртами планують відвідати понад 10 міст України в рамках свого туру, збираючи людей  на центральних площах таких міст як Вінниця, Камянець-Подільський, Чернівці, Тернопіль, Запоріжжя та ін.

Сам гурт  Kutless вже другий рік поспіль приїжджає до Києва. Минулого року вони з концертами відвідали 6 міст України зібравши близько 65 000 слухачів. В цьому ж році гурт Kutless приїхав до столиці по запрошенню PULSE, разом з такими гуртами як IFOUND та NUTEKI.

Гурт IFOUND по відношенню до інших дуже молодий, вони лише 30 квітня дебютували, але вже збирають тисячі слухачів не лише на всіх концертних площах території України, але і за кордоном. Назва гурту IFOUND не просто так з’явилась, адже в перекладі з  англійської означає  «Я знайшов». Сам гурт казав, що основна ціль заради якої був створений гурт допомогти знайти сенс свого життя, яке проживає сьогоднішня молодь.

Гурт NUTEKI за свої роки існування вже встиг переїхати з Білорусі до Росії, проїхатись в 2008 році наймасштабнішим туром по Росії, який включав в себе 48 міст. Також підписати контракт з одним з найкращих продюсерів Йосифом Пригоженим. А тепер і гурт Kutless із задоволенням прийняв їх у своєму турі Україною.

На запитання: «Чому у списку не має великих міст, як Дніпро, Харків та Львів? – Нік Полл, відповів «Що вони навмисно відбирали невеличкі міста України, при тому що гурт Kutless був створеним в невеличкому місті Портленд». Для деяких міст — дійсно ці візити є подарунком, адже не часто приїжають такі визначні гурти як Kutless.

Всі гурти заряджали позитивною енергією разом із музикою. Адже що може бути кращим ніж пісні про кохання, дружбу  та все світле що є на цьому світі? Також на концерті потішив своєю присутністю та акустикою Дейв Люббен, а також співом українською мовою, що здивувало та привабило слухачів по всій площі.

Чому саме ці гурти були обрані? Тому що всі вони представники християнського року, співають про Бога, кохання до ближнього свого та закликають всіх полюбити не лише музику яку вони виконують, а й друзів, рідних, щоб зробити країну і наше суспільство кращими!

Журналист:   Мариша Москалюк
Фото и видео: Ольга Бреус,   Мариша Москалюк
Видео монтаж:  Ольга Бреус

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где есть много интересных видео.

Добавить комментарий

Top