You are here
Home > Новости > Концертна подорож Сходом та Заходом України

Концертна подорож Сходом та Заходом України

Сергій Жадан

Десять гучних експресивних виступів Сергія Жадана і «Собак в космосі» неабияк приборкають  твою осінню нудьгу. Програма Листопадового туру містить у собі, як вже відомий матеріал, так і композиції з нового альбому, презентація якого відбудеться навесні 2016 року.

Емоції, потужність та відвертість затоплять тебе. Поєднання віршів з присмаком гостросоціального настрою та динамічним звучанням зароджують в тобі внутрішню боротьбу з самим собою.

Вражає емоційний зв’язок слухачів з музикантами. Публіка не вимагає сумних пісень про кохання, навпаки, вона прихильник інтелектуальних текстів, які треба розуміти та аналізувати під час драйвових виступів  ЖіС.

Жадан закликає слухачів не мовчати, відстоювати свою думку та звертати на себе увагу, бо якщо ми цього не будемо робити,  нас ніхто й ніколи не почує .

Автор статьи:   Кристина Илларионова

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live концертов.

Добавить комментарий

Top