You are here
Home > Новости > Мода – це не лейбли і не марки. Мода – це те, що заховане глибоко у вашій душі

Мода – це не лейбли і не марки. Мода – це те, що заховане глибоко у вашій душі

«Мода – це не лейбли і не марки. Мода – це те, що заховане глибоко у вашій душі»

Ніколи ні для кого не було таємницею те, що саме молодь найбільше впливає на події та ситуацію в світі. Але мені би хотілося виокремити нашу рідну Україну. Сьогодні молодь відіграє важливу роль у формуванні та відродженні нової нації.

Патріотизм… Цей термін ми сповна зрозуміли тільки нещодавно. Він поділяється на дві категорії: патріотизм – це модно і патріотизм – це стан душі.

Якщо ви помітили, то саме юне покоління виокремлюється в другому випадку. Поговоримо про новий стиль одягу для українців. Зараз стало модно купувати  вироби українських дизайнерів. Тепер вважається стильним ходити в українських вишиванках, прикрашати одяг українськими орнаментами. Деякі із відомих вітчизняних дизайнерів вже створюють вечірні сукні у стилістиці вишиванок.

Приємно усвідомлювати, що європейські дизайнери також не пасуть задніх. Так, Жан-Поль Готьє і Валентино присвятили свої літні колекції українській тематиці. Дуже цікаво зрозуміти причину такої поведінки зарубіжних модників.

Саме для цього було проведено опитування серед молоді 15-19 років. Питання були наступними:

  • Чи вдягаєте ви вишиванки або одяг із українськими орнаментами?
  • Яка мета носіння національного вбрання?
  • Як ви вважаєте, це тимчасове явище для нашої країни чи воно з часом буде тільки набирати обертів?

Результати опитування приємно вразили:

  • 90% опитаних використовують українські орнаменти в своєму повсякденному одязі.
  • На друге питання відповіді були різні, але суть одна: молодь хоче довести нашому народу та країнам зарубіжжя, що ми сильний народ і ніколи не здамося, будемо прагнути тільки кращого життя.
  • Деякі вважають, що такий прояв патріотизму є тимчасовим, але більшість впевнені, що надалі багато людей будуть долучатися до цього мейнстріму.

Саме цей вияв своєї любові до Батьківщини швидко передається від людини до людини і вже за короткий час вся країна перейнялася цим почуттям відповідальності. Всі засоби масової інформації просякнуті цією темою. Усі відомі люди знають про те, що одного дня молодь вирішила вдягнути вишиванку і зробити її головним елементом одягу.

Ось що з цього приводу каже відомий український дизайнер Андре Тан: «Сезон весна-літо 2015 року буде дуже легким і романтичним, а головне, патріотичним. У гамі кольорів будуть переважати пастельні тони: ніжно-голубий, персиковий, жовтий, фіалковий. Актуальною буде розбілена гама кольорів».

Ми повинні зрозуміти, що патріотизм – це не дань моді, це невід’ємна частина свідомості здорового суспільства, яка Україні, на жаль, дається дуже високою ціною.

Усе частіше ми помічаємо яскраві патріотичні фото на сторінках соціальних мереж. Це все пов’язує світова павутина, інформація поширюється все частіше у медіа.

Володимир Зеленський – актор, шоумен, сценарист каже: «Дивлячись на те,що зараз відбувається у світі, погоджуся: все, що написано або десь виголошено, має дуже великий вплив і не тільки на дітей та молодь, але і на дорослих. І дуже приємно бачити те, що в даному випадку цей вплив є позитивним. На жаль, інколи люди в слово «патріотизм» вкладають свій сенс, підпорядковуючи його своєму життю, називаючи себе патріотом тому, що це їм вигідно. Я вважаю, що патріотизм – це не робити нічого поганого Батьківщині і просто працювати або вчитись у нашій країні відповідально, для того, аби підняти рівень нашої свідомості та розвинутості до найвищого».

Це тільки маленька частинка впливу молоді на суспільство, а зокрема на медіа-ландшафт. Акули пера майстерно використовують інформацію та розповсюджують її, чим дають зрозуміти всьому населенню країни те, що ми можемо бути вірними та сміливими жителями Батьківщини, що свідома молодь створить щасливе майбутнє для нашої країни та для народу.

Журналист:  Александра Корецкая

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live концертов.

Добавить комментарий

Top