You are here
Home > Интервью > Музичний унісон сестер Бойкових

Музичний унісон сестер Бойкових

Василиса та Ніна Бойкови – дві талановиті сестри. У своєму юному віці (Васі 16, а Ніні 13 років) вони мають за плечима довгий і цікавий творчий шлях — обидві неодноразово пробували себе у різноманітних музичних телешоу, вони є Срібними переможницями фіналу Національного відбору на дитяче Євробачення 2014, а також призерами багатьох Всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів та фестивалей.

Команді starsecret.com.ua вдалося поспілкуватись з сестрами та дізнатися у Василиси стосовно її ектремальних захоплень, у Ніни — про історію створення її нового кліпу, познайомитись заочно з домашніми улюбленцями дівчаток, а також розпитати сестер про цілі на найближче майбутнє.

3Z9A8502

 1. Ніно, за 13 років життя ти досягла дуже багато. Різноманітні нагороди, перемоги у тебе в кишені. Це, мабуть, мрія кожної дівчинки, а ти її вже досягла. Розкажи, чого ще ти хочеш в житті, яка твоя мрія?

За свої 13 років життя я стільки всього хотіла в житті і мала стільки мрій, що дуже довго можна це все перелічувати. Досить тривалий час протрималася мрія стати ветеринаром, а до того – кінооператором. Сьогодні мої думки і бажання розбігаються, і я стою на великому роздоріжжі…

 1. «Голос. Діти», «Євробачення», мабуть, найважчі з вокальних конкурсів. Розкажи, як ти до них готувалась і боролась із хвилюванням?

Готувалась із задоволенням і навіть іноді з натхненням. Роботи було багато, але коли щось робиш із зацікавленістю, час пролітає непомітно. До того ж, зі мною кожного разу була чудова професійна команда, і я дуже вдячна за це!

Що стосується хвилювання, ніде правди діти, воно було. Але не весь час і не кожного разу. Це почуття здебільшого від настрою залежало і навіть від того, чи виспалася я в той день, чи встигла поснідати або пообідати. А взагалі, вважаю, не варто було хвилюватися. Бо це всього-навсього лише чергові конкурси, які минають, як і все у цьому світі.

 1. Ніно, нещодавно ти випустила кліп. Розкажи про особливості його створення. Хто був ініціатором створення, чия ідея, чи брала ти участь у його розробці?

Це довгоочікуваний для менекліп на пісню Андрія Марусича «Розмалюй мої  сни»,  яку я співала у фіналі Національного відбору на Дитяче Євробачення-2015. Ініціатором створення був, звісно, автор пісні, Андрій Марусич. Зйомки тривали майже дві доби. Я не спала ніч, Андрій Марусич — дві. Він надзвичайно працьовитий і ще надзвичайно талановитий! Ідея і розробка повністю належать йому.

У нашій відеороботі тонко переплетені загадкові образи і внутрішня драма. Хотілося показати хвилююче очікування дива, коли душа просить яскравих барвистих подій. Слід пам’ятати, щоб не відбувалося, якою б темною не була смуга в житті, обов’язково настане весна і розфарбує все навколо яскравими фарбами! Треба тільки вірити!

 Хочу сказати велике спасибі автору цієї пісні, а також режисеру, оператору і кліпмейкеру в одній особі Андрію Марусичу за прекрасну і зворушливу відеороботу!

 1. Ніно,ти вокалістка, і здається, що музика – це все твоє життя. Але поряд з цим ти працюєш телеведучою. Скажи, ти вирішила для себе, чому хочеш присвятити своє майбутнє?

Ні, ще не вирішила, і, здається, вирішу ще не скоро. Це дуже складне питання для мене.  Вокал – це цікаво, але так багато ще існує цікавих занять!

 1. Васю, скажи, що тобі тяжче вдається, писати пісні чи виконувати їх без хвилювання?

На сьогодні у мене тільки 2 авторські пісні – це перша, «Ілюзії», яку  я співала на відборі на доросле Євробачення-2016  та ще гімн моєї скаутської  організації.

На сцені я не хвилююся вже багато років.  Більше дратує довге очікування свого виступу.

Тому, звичайно, писати пісні складніше, бо це є новим для мене.

6. Твоя пісня для Євробачення чудова. Скажи, хто або що було твоїм натхненником? Чи одразу вона вилилася на папері, чи ти довго думала над текстом?

Головним стимулом було бажання виступити на відборі саме із своєю піснею. Ми з моєю старшою сестрою Катею писали «Ілюзії» 2 чи 3 ночі, бо чомусь саме вночі у нас просинаються якісь надзвичайні здібності та з’являється натхнення. Потім допрацьовували її з моїм викладачем, за що їй дуже вдячна. Часу майже зовсім не було. Але  результат мені теж подобається.

7. Васю, не таємниця, що не за горами вступ до вишу. Ти вже обрала спеціальність та університет? Ти одразу знала, що обереш, чи замислювалась над вибором?

Маю кілька приблизних варіантів, але вони, на жаль, не остаточні. Весь час вагаюсь. Тому відповім на це питання, коли чітко визначуся. Трохи часу ще є.

 1. Васю, яка головна мета стоїть перед тобою на найближчий час? Яка твоя найзаповітніша мрія?

Хочу знов спробувати себе у «Х-факторі». Але головна мета на сьогодні —  успішно здати ЗНО та вступити у ВНЗ. Це основний пріоритет.

Найзаповітніша мрія є, але це таємниця. Поки що.

3Z9A8549

 1. Дівчатка, були конкурси, в яких ви одночасно брали участь. Скажіть, чи відчувалася між вами конкуренція?

 Їх було дуже багато. Підготовка до кожного виступу, будь то конкурсний номер чи концертний, займала велику кількість часу і сил. Але творчої конкуренції ніколи не було. Вона просто відсутня, бо, по-перше, ми зовсім різні, і за віком, і за своїми вокальними даними, а по-друге, ми ж сестри! І радіємо успіхам, і, зазвичай підтримуємо одна одну. Якщо в когось із нас щось не виходить – можемо посміятися, пошуткувати, розповісти, що не так, і допомогти.

 1. Ми знаємо, що у вас багато домашніх улюбленців. Розкажіть про них.

У нас дві собаки і кішка, і це так цікаво! Причому і у пуделя Ринь-тинь-тиня, і  у пекінесихи  бабусі Чуки-Чукулінди, і  у трьохмастної  кішки Пушиші характери зовсім різні.

          Пудель Ринь-тинь-тинь — енергійний рудий хлопець з унікальними вокальними даними, а ще чемпіон планети всієї  зі стрибків у висоту і розшуку невідомо звідки найрізноманітніших  м’ячиків. Коли вдома лунає  телефонний дзвінок, він миттєво заглушується сильним і емоційно забарвленим, а головне, натхненним вокалом пуделя.  Хлопчик імпровізує і творить, але при цьому абсолютно точно потрапляє в ноти.  Іншого музичного супроводу, крім міського телефону, не визнає.

           Пекінес Чука — це собача імператриця.  Вона велична, сповнена гідності,  ніколи нікуди не поспішає.  Але має слабкість — обожнює солодке.  У зв’язку з цим володіє магічною здатністю миттєво матеріалізуватися в будь-якій точці приміщення при появі там шоколаду або карамелі «Рачки».  Хвіст її при цьому виписує в повітрі всілякі хитромудрі  фігури – з натяком…

           Все важке і небезпечне життя кішки  Пушиші  протікає в непримиренній боротьбі з вищезгаданою  Чукою.  Імператриця вважає, що кішці не місце в її покоях,  і намагається вирішити цю  помилку  господарів  всіма доступними їй способами — перекриттям джерел  харчування і вгамування спраги, повним контролем над  усіма переміщеннями і діями ворога. Пушиша не залишається в боргу — спостерігає за Чукою з найрізноманітніших доступних тільки їй верхніх точок приміщення і дражнить її витонченими потягуваннями, позіханнями і муркотінням.    

Вони всі дуже віддані і чутливі. Ми у них вчимося.  У Риня — доброті, щирості, відкритості і чесності. У Чуки — цілеспрямованості та наполегливості. У Пушиші — жіночності і незалежності.

 1. Васю, як відомо, ти захоплюєшся руфінгом та дігерством. Скажи, батьки не забороняють займатися цими видами спорту, адже це дуже небезпечно, тим більше у юному віці? Як ти обрала для себе саме ці види спорту?

Вам кажу першим — небезпечні захоплення в минулому. Я вже не займаюся цим. Буду шукати себе у новій сфері.

Батьки, звичайно, перший час не погоджувалися із цими захопленням, але з часом звикли. Хоча мама весь час дуже-дуже хвилювалася і надзвичайно зраділа, коли я, нарешті, через  три роки сказала, що завершила свої екстремальні заняття.

12. Васю, якби перед тобою постало питання вибору —  спорт чи музика, що би ти обрала і чи довго би замислювалась над вибором?

Не маю відповіді на це питання.  Саме спорт цікавить мене не дуже, руфінгом та дігерством займатися припинила. Світ вражає своїм різноманіттям, і багато чого хотіла б ще спробувати, багато  чому навчитися!

 1. Дівчатка, скажіть, у вас є спільні захоплення, окрім співу, та чи є спільні мрії?

Ми настільки різні за характерами, що, мабуть, лише вокал та гру на гітарі можемо назвати спільним захопленням. Ще нам обом подобається скаутський рух і все, що з ним пов’язане. Періодично досить активно цим займаємось.  Вася навіть заслужила на скаутський галстук, а я тільки мрію.

 1. I на завершення, що б випорадили своїм слухачам?

Ми не такі ще дорослі і досвідчені, щоб комусь щось радити. Самі маємо багато невирішених питань до цього такого неосяжного і цікавого світу. Але в будь-якому випадку намагаємось бути собою і берегти свою особистість. Прислухатися до інтуїції. І радіти життю.

Фото:   Пресс-служба Василисы и Нины Бойковых

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук.

Добавить комментарий

Top