You are here
Home > Галерея > Найкращий метал гурт України на фестивалі Бандерштат

Найкращий метал гурт України на фестивалі Бандерштат

Morphine Suffering

Гурт Morphine Suffering відкривав головну сцену третього дня фестивалю Бандерштат. Вони запалили публіку з перших пісень, адже таку енергетику передати треба вміти. З перших пісень, відвідувачі почали слемитись, просто отримавши заряд позитивної енергії та гарної музики від гурту Morphine Suffering. Важко просто пройти повз сцену коли цей гурт на сцені.
Також окрім захоплюючого виступу відвідувачів очікувала лекція від учасників гурту Владислава Рильського та Олексія Шатохіна про “Здорова нація: як бути успішним в сфері музики без алкоголю”. Дійсно, адже зазвичай всі представники важкої музики палять, але іноді вживають алкоголь, було дивно, водночас і цікаво, що ні Влад ні Олексій не мають шкідливих звичок. Влад уже років з 9 як не вживає та займається спортом. А от Олексій окрім відсутності шкідливих звичок ще й сироїд в основному вживає фрукти та частково практикує голодування.           Сироїдіння — система харчування, в котрій повністю або майже повністю виключається вживання їжі, що піддавалася тепловій обробці (варінню, смаженню, копченню, запіканню, приготуванню на пару і тому подібне).
Олексій вже близько 6 років практикує та зі здоров’ям все добре, та навіть не памятає коли було таке щоб він з хворобою лягав у ліжко та мучився, так як такий вид харчування є одним із хороших способів для очищення організму. Тому що їжа дуже сильно впливає на самопочуття, не залежно від того чи сироїд ти чи вегетеріанець чи їси все, важливо дотримуватись якихось елементарних правил харчування, щоб організм тримати в тонусі.

[SLGF id=4122]

Фотографы: Мариша Москалюк, Светланка Кикун

Автор статьи: Мариша Москалюк

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live видео с концертов.

Добавить комментарий

Top