You are here
Home > Новости > O.Torvald. День другий: Максимальний врив!

O.Torvald. День другий: Максимальний врив!

12 грудня гурт «O.Torvald» відіграв другу частину своєї концертної програми «For Boys» у клубі «Sentrum».

Виступ розпочався з трансляції відеозапрошення на концерт. Після чого музиканти з’явилися на сцені, а Женя Галич вийшов в масці мавпи, в якій він був у другій частині відеозапрошення.

Першою кулею для заряду була пісня «Mr. DJ». Після чого натовп качав дасбтеп.

Під час виконання пісні «Почуй це наживо» Галич витяг 2 дівчат на сцену, а потім показав їм, щоб стрибали у натовп.

Неодноразово зал ділився на ліву і праву сторону, а потім зливався в «єдине ціле». Періодично публіку посипали серпантином і пускали дим із дим машини.

Лунали потішні фрази типу «Хлопці, не ссати», «Я сказав всі сіли блядь, всі бігом сіли», «Стрибайте блядь з балконів вниз, тут яскравіше», «Снимайте все на телефоны, потому что мы снимаем гребаный клип».

І справді, протягом усього концерту було багато операторів, які детально знімали і ловили найяскравіші моменти.

В один момент в зал запустили великі чорні кульки з написом «O.Torvald». Фани дуже довго ними кидалися і не могли ніяк заспокоїтися.

Порадували музиканти і старими качовими піснями, такими як «Ані Лорак», «Тіло», «Уй». Коли грали пісню «Уй» на виступи біля сцени вийшло двоє дівчат з оголеними грудьми, а на голові в них були маски якихось посіпак. Ото для хлопців була радість: дівчата трусили задами, манили до себе, але охоронці не допускали фанів.

Та й це ще не всі фішки того вечора. Вже ближче до кінця виступу, коли хлопці перейшли на режим хардкор і врубили кіловати дабстепу, на сцену винесли резиновий човен, в який сів Галич, і який потім запустили у натовп.

Все це аж ніяк не нагадувало жоден із концертів «O.Torvald». Це було скоріше повноформатне шоу а не просто концерт. Цього разу команда виклалася на повну, за що їм великий респект.

Цей концерт фани запам’ятають надовго, а музиканти тим паче, бо Галич неодноразово дякував усім від імені команди за присутність і енергетику.

Що ж, до нових зустрічей і нових ідей.

Треклист:

 1. Mr.DJ
 2. Intro
 3. Почуй це наживо
 4. Примат
 5. Тіло
 6. Мама
 7. Ризон
 8. Ані Лорак
 9. Рок-герой
 10. Зловживай
 11. Фейдери догори
 12. Бий
 13. Все, що маю я
 14. Все з початку
 15. Ти є.
 16. Крик
 17. Сни
 18. Сочи
 19. До 6:00
 20. Оставь меня
 21. Уй

22, 23, 24 пісні з альбому «Використовуй нас»

 

На біс:

Це літо

Все це знов.

 

© Борцов Олександр

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live видео с концертов.

 

Добавить комментарий

Top