You are here
Home > Новости > PIANO — Пристані. ЗАВАНТАЖУЙ!

PIANO — Пристані. ЗАВАНТАЖУЙ!

PIANO презентує свій дебютний ЕР під назвою «Пристані»

Альбом «Пристані» – це 6 акустичних композицій, що побачили світ 9 листопада 2014 року. За 3 місяці після виходу альбому він вже встиг отримати безліч схвальних відгуків слухачів та зазвучати в ефірах багатьох радіостанцій.

«Для нас «Пристані» – це знайомство з нашим слухачем, наша перша музична гавань. У ній разом з слухачами, пірнаємо в світ музики PIANO. Кожна пісня у альбомі є результатом нашої великої любові і прагнення говорити до світу від ніжного мовчання до форте», – розповіла вокалістка гурту Христина Головко.

Робота над альбомом тривала від травня 2014 року. Як розповідають музиканти, у альбомі крім двох гітар та вокалу звучить також віолончель. Таке музичне забарвлення пісень «Пристані» та «Ангели», на думку гурту, дозволило пісням звучати повно. Як зазначають самі музиканти PIANO – це відтінки тиші.

PIANO це:
Христина Головко – вокал, тексти
Богдан Головко – гітарна, тексти
Олег Тимошик – гітара
Марія Біль – віолончель

Трек-лист міні-альбому:
1. Пристані
2. Тумани
3. Заручаюся сонцем
4. Ангели
5. Ядерна війна
6. Покатай мене по Україні

Треки з альбому звучали на радіоефірах Львівської Хвилі («Все й одразу»), Аристократи («Ранкове шоу»), Громадське радіо («Громадська хвиля»), Ера ФМ («Студія вихідного дня» та «Пора року» Андрія Куликова), Львівської обласної телерадіокомпанії («Шейкер»), радіо «Західний полюс» (м. Івано-Франківськ), «Рівне FM».

Альбом «Пристані» можна вільно завантажити в інтернеті:

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и facebook.com

Добавить комментарий

Top