You are here
Home > Новости > Прем’єра нової пісні «Вже Нема» від гурту БАРАХТА

Прем’єра нової пісні «Вже Нема» від гурту БАРАХТА

Нарешті, 25 січня 2016 року, київський гурт БАРАХТА оприлюднив свій новий студійний сингл «Вже нема», що став першою роботою в новому році.

Вони не зупиняються підігрівати інтерес до себе цікавою музикою.

Якісний саунд відразу ж відчувається. Перші акорди ритму змушують рухатись у такт, а прості слова підспівувати – все говорить про те, що хлопці добре попрацювали та натиснули на вірні «кнопки».

«Це проста життєва історія» – розповідає фронтмен гурту Дмитро Мельник. «В пісні йдеться про розрив відносин між жінкою та чоловіком. Кожен, хоча б раз у житті, від когось йшов але цей невдалий досвід – хороший привід замислитись над своїми недоліками і помилками. Якщо з тобою сталося щось подібне, ти, мабуть, не раз запитував себе: чи пожалкую я коли-небудь?».

Зведення та накопичення композиції відбувалося під керівництвом Романа Кальмука на «FDR studio», на якій напередодні, у 2015 році, записувалась пісня «Це наше життя».

Помітні експерименти в плані звуку та аранжувань. Саунд став більш різноплановим. Драйвовість БАРАХТИ залишається без змін, але з’явилась музична сексуальність та зухвалість, яка додає перчинки.

«Під час запису і роботи над накопиченим матеріалом на багато речей ми почали дивитися абсолютно по-іншому. На студії ми багато експерементували. На початку було два варіанти «Вже нема», поки не віднайшли саме те звучання, яке наразі можна почути. Тому, можемо сказати лише одне, що ця пісня, безумовно, має велике значення для нас. Від початку її створення до виходу пройшов доволі великий термін. «Вже нема» — як дитина, спочатку ми довго виношували ідею, потім чекали появи на світ».

Декому, вже доводилось чути наживо «Вже нема» на концертних виступах гурту, а відтепер шанувальники зможуть додати цей сингл у свої плей-листи.

Нагадаємо, що молодий київський гурт БАРАХТА вже встиг зарекомендувати себе в Україні та заявити про себе після гучного виступу на Євромайдані з піснею «Давай вставай». А за останніми підсумками 2015 року у БАРАХТИ ще додався перелік ТОПових відзнак: відео на пісню «Давай вставай» увійшло в ТОП-50 найкращих українських кліпів за версією «Іnspired», а пісню «Це наше життя» визнали однією з найкращих новинок року.

Тож, після гучної  «Давай вставай», яку досі співають українці,  новий сингл «Вже Нема» почав наступати на п’яти по рейтингу нашого передчуття. Можливо, це буде одна з найважливіших композицій в житті гурту, яка стане відправною точкою до нових змін.

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live видео с концертов.

 

Добавить комментарий

Top