You are here
Home > Новости > САНМАЙ — ШУМ [EP]

САНМАЙ — ШУМ [EP]

«Шум» – це дебютний реліз гурту Санмай. Довгоочікуваний, хвилюючий, терпкий, мелодійний, суперечливий, змістовний, шумний.

До платівки увійшло п’ять композицій, які на різних етапах творчого процесу проявили себе, як ті, що найбільш яскраво ілюструють наше ставлення до всього, чим переймаємось. Це наш внутрішній консенсус, наш меседж на сьогоднішній день.
«ШУМ» — це безкомпромісна творча сублімація людей з музичними інструментами в руках. «ШУМ» — це сотні годин, проведених на репетиційній базі, десятки годин на студії, у різну пору доби та року. У звуках альбому любов і ненависть, байдужість та страх, відчай та боротьба, терпіння та божевілля.

Сергій Гнатюк : «У пісні «ЧАТ» акцентується увага на тому, як багато зусиль потрібно витратити аби здобути особисту свободу у час інформаційних технологій. Як знищує нас марно витрачений час та глибоко затягує нас павутина беззмістовного контенту, який ми споживаємо щодня і просимо ще. Не дарма саме ця пісня зайняла першу позицію у платівці, адже всі наступні пісні — це продовження логічного ланцюжка по якому всі ми рухаємось. Наслідки особистісної деградації і кінцеві біди, до яких вона призводить чути у піснях, які далі звучать на платівці. Ну і звісно ж надія, ковток свіжого повітря з чітким розумінням того, що все в наших руках і буде гаразд, коли ми для того зробимо все можливе, у пісні «З нами». Ми старались зробити наш студійний доробок максимально цілісним як змістовно так і в плані звучання».

Хочемо подякувати всім, хто доклав руку до створення цієї платівки, а також тим, хто будь-яким чином підтримує Санмай. Ми цінуємо та любимо вас всіх.
Дякуємо Роману Сороці, на студії якого і відбувався запис, за неоціненний вклад в «Шум». Роботою цієї людини задоволені всі, хто мав з ним справу. Санмай не є винятком і дуже рекомендує Романа – звертайтесь.
Також подяка чудовим музикантам, які допомогли втілити задуми гурту Санмай на записах. Це Юлія Іванова та Петро Свіст, чиї прекрасні бек-вокали ви зможете почути на композиціях. Дмитро Лазарев, що приймав участь у творенні пісеньок. Катерина Маліборська, яка окрім бек-вокалів на записі майже з початку створення гурту підтримувала Санмай, допомагала ставати кращими своїми порадами та педагогічним талантом, сприяла нашим творчим пошукам.
Павло Токарчук розробив дизайн диску, за що йому велика дяка.

Кожен учасник особливо дякує своїм рідним та близьким, які навіть цього не знаючи зробили величезний внесок в те, чим є гурт Санмай. Читаючи ці рядки ви зрозуміє хто ви є.

ЗАВАНТАЖИТИ — http://www.ex.ua/user/Sanmayband
КУПИТИ диски можна звернувшись до Артура Черчика, котрий і надасть всю інформацію щодо покупки. УВАГА! Тираж обмежений, тож покваптеся.

Над записом працювали:
Сергій Гнатюк – вокал, тексти
Артур Черчик – бас-гітара
Сергій Мінаєв – гітари, клавішні, зведення
Остап Сухоцький – ударні

Роман Сорока – накопичення, мастеринг, бек-вокал, підтримка
Юлія Іванова, Петро Свіст та Катя Маліборська – бек-вокал
Маргарита Тимофеєва – голос дитини у пісні «Намалюй мене»
Аранжування гурту Санмай, окрім «Ти помреш від нікотину», з котрим допоміг Роман Сорока.

Дякуюємо вам друзі за все. З нами не болить!

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и facebook.com

Добавить комментарий

Top