You are here
Home > Новости > Сексуальна NIKITA випустила нову пісню і заінтригувала пікантними фото

Сексуальна NIKITA випустила нову пісню і заінтригувала пікантними фото

Тріо готує до випуску кліп на композицію «Вдыхай». Сексі-тріо NIKITA, одна з солісток якого порадувала шанувальників спокусливим «танцем сідниць», випустило новий трек «Вдыхай». «Вдыхай» – це прощальна пісня космонавта, який покидає нашу планету. Я завжди мріяла вийти заміж за космонавта — у них є особливий магнетизм, щось загадкове, що втілює собою вищу ступінь свободи і мрії», — коментує своє бачення треку солістка групи Даша Астаф’єва.

Туроператор Mouzenidis Travel Ukraine і готель Aldemar Royal Mare запросили Дашу, Юлю і Нану провести тиждень на сонячному острові Крит. За збігом обставин Aldemar виявився саме тим готелем, де сім років тому відбулася знаменита фотосесія Даші Астаф’євої для «Playboy», яка подарувала їй знайомство з Х’ю Хефнером. «Вже в перший день нам прийшла ідея зафіксувати відпочинок. Ми покликали на острів свого улюбленого режисера Тараса Воробця. Ми відпочивали, — коментує Нана, — а Тарас знімав. Спостереження за цим процесом завжди викликає сексуальну напругу — ми будемо раді розбудити це почуття у наших глядачів».

Зазначимо, що шанувальників NIKITA з інших країн чекає сюрприз. Зовсім скоро гурт представить англомовну версію Breathe in, реліз якої відбудеться 1 жовтня цього року. Нагадаємо, учасниці NIKITA знялися топлес заради нового пікантного проекту. Група готує до запуску Nikita private club.

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук.Добавить комментарий

Top