You are here
Home > Новости > ТОЧКА СХОДУ

ТОЧКА СХОДУ

Відвідувати цікаві заклади та бути учасником освітніх та культурних заходів є важливим для кожного студента, особливо, якщо він майбутній журналіст. Саме тому ми відвідали фотовиставку в Американському Домі «ТОЧКА СХОДУ», яка наближує нас до проблеми, яка дає краще зрозуміти події у нашій країні. Фотографії лякали і одночасно дивували, вводили у стан безвиході та викликали коловертень різних емоцій. Для мене фотовиставка була «рідною». Ця «рідність» лякає, бо я звикла бачити та відчувати таке життя не через об’єктив , а власними очима.

З кожним десятиріччям фотографія все більше набуває сенсу та значимості у цілому світі. Фотографія – це не просто зображання якоїсь персони чи події, це світогляд фотографа. Вам не обов’язково бути справжнім майстром, який досконало володіє камерою, вам вистачить особливого погляду на оточуючий світ, вміння звернути увагу на те, що не можуть побачити тисячі інших людей. Фотографи створюють образи, не за допомогою тексту, як наприклад письменники та журналісти, а за допомогою обраних кадрів, правильного ракурсу, кольору, плівки та навіть внутрішнього емоційного стану.

У фотографа є своя певна місія: донести до мільйона осіб своє світосприйняття, зацікавити, викликати певні емоції. Особливе значення серед фотомистецтва посідає воєнна фотографія. Вона викликає найбільшу реакцію у людства. Жахіття війни, її наслідки, нестерпний біль та втрати, зруйновані споруди та людські жертви – все це під силу відобразити фотографу. Але є й інший бік воєнної фотографії, про це наголошує у своїй книзі «Дивимось на чужі страждання» Сьюзен Зонтаг. Важливим, на її погляд, є контекст, у який поміщена фотографія, бо саме контекст є на сьогодні  важливим засобом маніпулювання. Один і той самий знімок може ілюструвати обидві сторони конфлікту і по-різному висвітлювати події, які зображенні.

Автор:  Кристина Илларионова

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где вы найдете много интересных live концертов.

Добавить комментарий

Top