You are here
Home > Новости > Відверто про VIDVERTO

Відверто про VIDVERTO

На вихідних була можливість зустрітись з гарними хлопцями з гурту VIDVERTO, які відвідали столицю України у звязку зі зйомками МАМАХОХОТАЛА шоу, звичайно ж  і ми не могли не зустрітись та поговорити відверто про VIDVERTO.

Молодий гурт з Дніпра, який заворожує своїми піснями та емоційно відвертим виконанням своїх треків. На даний момент в склад входять Євген Назарук, Антон Приймаченко, Віталій Анєчкін та Сергій Кметь.  За такий невеликий період, в 2016 році був випущений дебютний альбом “Мандруючи Україною”, в який увійшло 12 треків, 11 з яких було записано з попереднім барабанщиком Криворучко Олександром. Згодом колектив змінив склад, прийняв в свою “сім*ю” Антона, який допоміг по новому озвучити старі треки та записати сингл  “Дай боже мені любов”.

На підтримку випуску нової платівки хлопці відвідали уже декілька міст, такі як Камянське, Дніпро, Одеса, Чернівці, Камянець-Подільський, Луцьк та Саксагань. Але все найцікавіше попереду, адже планують відвідати 20 міст України до Нового року.

Міста в які завітав гурт приймали тепло,наприклад, Чернівці, Луцьк чи Камянець-Подільський в які, із-задоволенням, хочеться повернутись. Більше про тур можна дізнатись в спільноті  гурту.

Уже планується запис нової платівки, бо назбиралось чимало матеріалу та жага до творення чогось нового просто захоплює, адже гурт не збирається зупинятись на досягнутому, вони не мають якихось рамок, тому можуть рухатись в будь-якому напрямку, від блюзу до альтернативного року.  

Також вокаліст гурту вирішив прийняти участь в шоу Євробачення 2017, записавши, пісню, та знявши шикарне відео, з Олександрою Слюсаренко  на пісню “ Янголи знають про нас”.

Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук, а также подписывайся на наш канал Youtube, где есть много интересных видео.

Автор:  Мариша Москалюк

Добавить комментарий

Top