You are here
Home > Интервью > Я сподіваюся, що все зміниться

Я сподіваюся, що все зміниться

«Раніше я казав: «Я сподіваюся, що все зміниться». Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб, щоб все змінилося-змінитися мені самому.» © Джим Рон

Статистика інформує, що в наш час збільшується кількість молодих людей, які піклуються про своє здоров’я. Сьогодні вже не модно курити та вживати алкоголь, сьогодні стильним є відвідувати спортзал і правильно харчуватися.

Молодь змінила ставлення до власного організму і це неможливо не помітити. Але зупинимося на здоров’ї саме дівчат. Таке ставлення до справи поширюється неймовірно швидко. Ніхто мабуть і не помітив, як медіа переповнилися інформацією про здоровий спосіб життя, як збільшилася кількість  радіо і телероликів, котрі рекламують тренажерні зали та магазини здорової їжі. Це все відбулося дуже швидко. У соцмережах зросла кількість  груп, присвячених темам про догляд за собою, за своєю фігурою та способом життя.

Дуже важливо правильно доглядати за собою і не вдаватися до крайнощів. Сьогодні засоби масової інформації рекламують різні косметичні засоби догляду за шкірою та волоссям, препарати та дієти для швидкого схуднення, а також пропагують різні методи боротьби із психологічними проблемами, які виникають на шляху до створення свого ідеалу.

Та потрібно усвідомлювати , що швидкі методи боротьби із недоліками зазвичай шкідливі для вашого здоров’я. Кращим рішенням буде консультація зі спеціалістами з певних галузей. Але часто ми зіштовхуємося із такими перешкодами, як сором’язливість, нестача фінансів для консультацій та інші чинники.

Догляд за собою складається з декількох компонентів: зміни у зовнішності, фігурі, внутрішні зміни людини.

Отже, почнемо спочатку. Зміни у зовнішності. Звичайно, ви не зміните свою зовнішність кардинально, але зможете додати до неї певні риси витонченості. За допомогою я звернулася до косметолога, спеціаліста-органіка Марти Заруми, якій поставила наступні запитання:

1).Чи важливо молодим дівчатам доглядати за собою? (у плані зовнішності)

2).На що потрібно звернути найбільшу увагу у догляді за собою?

3).З якими проблемами найчастіше можуть зіштовхуватися  дівчата при догляді за шкірою?

  1. Доглядати за собою дуже важливо й не тільки дівчатам, але саме для них зовнішність є дуже важливою, та для догляду за нею потрібні зусилля та бажання.
  2. Найпершим повинно бути здорове харчування. Потрібно зменшити кількість жирного, солоного і солодкого, за це шкіра не тільки обличчя, а і тіла вам подякує. Звичайно, важливим є догляд за шкірою вранці і ввечері, залежно від типу шкіри.
  3. Більшість сучасних дівчат ставляться до стану шкіри обличчя, як до перехідного моменту, у зв’язку з розвитком гормонів та віком, але це неправильно, адже певні недоліки можуть мати свої наслідки: залишити рубці на шкірі, як наслідок самолікування. Ви повинні знати, що в разі появи небажаних висипань, плям на обличчі рекомендується звернутися до лікаря-косметолога, який порадить, що робити. Не варто ігнорувати те, що вас турбує, адже шкіра –один із найбільших органів людини, вона говорить про стан вашого здоров’я!

Тож, ми повинні розуміти, що догляд за зовнішністю – справа не проста, тому потрібно детально вивчити всі особливості свого організму.

Наступним компонентом є фігура. Дуже багато дівчат зіштовхуються  з проблемою зайвої ваги та недоліками структури власного тіла. Як правильно уникнути цих проблем та виправити їх, нам підкаже майстер спорту з кіокушин карате, володарка чорного поясу, багаторазова чемпіонка України та срібна призерка світу з карате, фітнес-тренер Бабіля Крістіна: « Дівчата повинні доглядати за собою, адже перше враження ми справляємо саме зовнішнім виглядом. Але догляд за собою не включає нанесення тонни косметики та придбання одягу відомих брендів. Догляд за собою – це насамперед підтягнута фігура, натуральне обличчя, гарне, здорове волосся та сяюча посмішка. У кожного віку різні потреби, але доглядати за собою потрібно протягом всього життя.  Кожен пункт у плані догляду відіграє важливу роль, не можна виділити менш чи більш необхідне, потрібно діяти комплексно. Але найважчим все-таки є спорт. На жаль, багато дівчат нехтують цим, вигадуючи різні причини, щоб не йти на тренування. Та без спорту ти можеш забути про тіло своєї мрії, що б ти не одягла, якою б косметикою не користувалася, ніщо не приховає недоліків тіла, які впливають на твоє життя. Також потрібно пам’ятати про правильне харчування. Коли організм змучений халатністю та забитий фаст-фудом, ти вже не можеш виглядати гарно, не можеш мати здоровий колір обличчя, міцне волосся та нігті. Найголовнішою проблемою є лінь. Саме через лінощі ти не підеш на тренування і не приготуєш корисну їжу. Потрібно передивитися своє ставлення до світу та до себе зокрема. Вибір завжди за тобою, тільки від тебе залежить чи буде він правильним, адже працювати над собою потрібно в комплексі».

Як ми бачимо, поради є дійсно корисними, та дуже важко уявити, що використовуючи їх, ми дійсно зможемо досягти свого ідеалу. Нам потрібні реальні приклади людей, які змогли себе змінити.

Саме тому я звернулася до учасниць 4-го сезону шоу «Зважені та щасливі» Наталії Солодкої, 23 роки, під час проекту схудла на 70 кг.

1)Що стало мотивацією для того, щоб взяти участь у шоу «Зважені та щасливі»?

— Я дивилася перші сезони проекту, але ніколи б не подумала, що відважуся взяти участь. Але настав момент, коли я зрозуміла, що знаходжуся в безвихідній ситуації. А проект став єдиною можливістю створити себе нову. Я не бачила свого щасливого майбутнього, тому потрібно було вдаватися до кардинальних змін.

2)Що було найважчим на проекті?

— Звичайно, спочатку на проекті було багато важких моментів. У даному випадку я маю на увазі моральний аспект. Тяжко було жити в колективі, але зараз ми підтримуємо дружні відносини зі всіма учасниками. Наступним було те,  що я була найважчою в команді, мені було справді нелегко отримувати таку кількість фізичних навантажень.

3)Які цілі ти ставиш перед собою на найближче майбутнє?

— Мені хочеться схуднути до бажаної ваги. Я знаю, що це буде не швидко. Адже навіть зараз я не бачу результатів. І , мабуть, саме це є стимулом та мотивацією до подальших змін. Я знаю, що не здамся.

Юлія Фоміна, 23 роки, схудла на 62 кг під час проекту, переможниця 4-го сезону.

1)  Що стало мотивацією для того, щоб взяти участь у шоу «Зважені та щасливі»?

— Я хотіла потрапити на проект аби створити ідеальну  в моєму розумінні фігуру. У домашніх умовах важко схуднути і поставити перед собою правильну мету. Я вірила в проект, в те, що кваліфіковані люди зможуть мені допомогти.

2) Як вдалося схуднути на 56 кг?

— Коли закінчився проект, я дійшла до 73 кг, і до фіналу я схудла ще на 17 кг. Так, дійсно, це було важко, інколи вага зовсім не зменшувалася, опускалися руки, але я знала, що мені потрібен результат.

3) Як правильно налаштуватися психологічно на правильне схуднення?

— Потрібно усвідомити те, що найважливішим є здоров’я, для того, щоб все було добре, вага не повинна перевищувати норму. Важливо зрозуміти, що вага надалі буде тільки збільшуватись і потрібно схуднути саме зараз. Надалі я хочу допомагати людям слідкувати за фігурою, тому що люди звертаються по допомогу і вірять, що вони можуть змінитися.

Ось що каже Сергій Чопик, найважчий учасник проект, 198 кг – 110 кг: «Головне почати діяти. Для початку робити прості фізичні вправи: присідання, випади, вправи на прес. І головне, зрозуміти, що це потрібно саме тобі, а не комусь іншому».

Тільки що ви змогли переконатися, що змінитися можливо. Потрібно тільки діяти комплексно та правильно. А головне, пам’ятати, що змінити свою фігуру можете тільки ви.

Ну і наступним етапом є зміни з точки зору психології. Мабуть, ці зміни є найважливішими та одночасно найскладнішими.  Та студентка КНУ ім. Т.Шевченка, практичний психолог, Тетяна Хміль допоможе вам подолати складність цих змін: «Мабуть найчастіше дівчат не влаштовує вага. Дівчата вдаються до крайнощів. Або взагалі нічого не роблять, або шкодять організму надмірними діями. Для досягнення бажаної мети потрібно уявляти омріяне майбутнє, ставити себе в ситуацію успіху, тобто прокручувати в голові момент, коли ти вже досяг бажаного. Підтримка близьких, правильний підхід з боку самої особистості – запорука успіху».

Мабуть, вищевикладена інформація є типовою для ЗМІ, але особливістю є те, що люди, які давали поради з тих чи інших питань ,самі пройшли тернистий шлях до успіху. Всі вони закликають до того, аби повірити у себе. Це є найголовнішим у досягненні будь-якої мети.

Молодим дівчатам потрібно пам’ятати про те, що вони впливають на розвиток та виникнення нових мейнстрімів в житті, та зокрема в медіа-ландшафті.

І запам’ятайте головне: «Успіх – це рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму. Успіх не прийде до Вас. Ви самі повинні дійти до нього».

Журналист:  Александра Корецкая
Чтобы быть в курсе последних событий в мире музыки и не пропустить новинки своих любимых артистов, подпишись на Starsecret.com.ua в социальных сетях ВКонтакте и Фейсбук.


ЧИТАЙТЕ   ТАКЖЕ:

Фотограф Vincent Laforet

Navid Baraty. Люди под дождём

Ожившие персонажи картин против насилияДобавить комментарий

Top